Susisiekite su mumis telefonu: +370 646 13704 arba el paštu info@gumis.lt
Prekių krepšelis    0 0.00 €
Jūsų krepšelis tuščias!

Atsiliepimai

Akcijos

Popieriaus gaminiai


,,Durex‘‘ prezervatyvai – kodėl verta rinktis šiuos prezervatyvus?

Turbūt niekam nėra paslaptis, kad kiekvienas žmogus siekia maksimaliai saugių lytinių santykių, kadangi niekas niekada nenori jokių netikėtumų, todėl tai yra labai normalu, o tai gali padėti užtikrinti įvairios kontraceptinės priemonės, viena iš jų – prezervatyvai. Tačiau kaip juos išsirinkti tinkamus? Daugelis žmonių sako, kad būtent ,,Durex‘‘ yra vieni iš geriausių siūlomų prezervatyvų, todėl reikėtų rinktis juos, kadangi tai ilgametę patirtį turintis gamintojas, kuris be viso šito, turi tikrai gerą vardą, tarp tų žmonių, kuriems prezervatyvai yra perkama prekė.

,,Durex‘‘ prezervatyvai, kaip jau minėjome, yra žinomi kaip ilgalaikiai šios srities rinkos gigantai, o jie su mumis jau nuo 1929 metų, todėl per tokį laiką rinkos vardą turėjo tikrai užsitarnauti, savaime aišku, jeigu buvo už ką. Toks pavadinimas, kuriuo yra vadinami šie prezervatyvai, išvertus į lietuvių kalbą, tai reiškia, kad tai yra patikimumas, tvirtumas, tobulumas. Tokie prezervatyvai yra pagaminti pasitelkus tik pačias išmaniausias technologijas, kurios padeda atlikti tam tikrus sprendimus, kad tokio tipo prekė būtų puiki, tiktų kiekvienam žmogui, kuriam yra reikalinga, perkama prekė. Taip pat, būtų verta paminėti, kad ,,Durex‘‘ prezervatyvai yra pagaminti iš labai aukštos kokybės žaliavų, todėl, šiuo klausimu, kiti prezervatyvų gamintojai, šiai, kaip jau minėjome – rinkos lyderei, tikrai nusileidžia.

Reikia paminėti, kad šiems prezervatyvams yra skiriamas išskirtinis dėmesys, kadangi jie yra testuojami net kelis kartus, tam, kad būtų tikrai įsitikinta, kad jie yra saugūs ir paruošti naudojimui. Pirmiausia juos testuoja elektronika, o vėliau į prezervatyvus yra pripučiamas oras ir taip stebimas jo tvirtumas, kaip jau minėjome, tam, kad būtų galima įsitikinti, kad tai yra tikrai saugu. Prezervatyvai internetu – vienas iš itin patogių būdų įsigyti tokią prekę, kadangi, pats svarbiausias faktorius, kad internete jie yra kelis kartus pigesni, nei parduotuvėje, taip pat reikia paminėti, kad tokiuose puslapiuose, kuriuose yra pardavinėjami prezervatyvai, kur kas lengviau galite rasti tai, ko jums reikia, kas jums labiau patinka, kadangi parduotuvėje pasirinkimas yra labai siauras.

,,Durex‘‘ prezervatyvai išsiskiria savo patogia forma, kuri patinka kiekvienam žmogui, kuris naudoja šiuos prezervatyvus. Taip pat reikia paminėti, kad šie prezervatyvai turi specialų kvapą, kuriuo kvepia daug labiau nei kiti, o tai prideda kur kas daugiau susijaudinimo ir aistros, lytinio akto metu.

Naudoja OpenCart
Gumis.lt - Originalūs prezervatyvai internetu &cop