Susisiekite su mumis telefonu: +370 622 22494 arba el paštu info@svaraverslui.lt
Prekių krepšelis    0 0.00 €
Jūsų krepšelis tuščias!

Atsiliepimai

Akcijos

Feromonai


Feromonai - žmonėms, ieškantiems papildomų pojūčių bei įsimintinų akimirkų, sekso metu!

Lytiniai aktai, kaip ir tikriausiai niekam nekiltų nei pačių menkiausių abejonių, galėtų būti įvardijami drąsiai, kaip vieni iš įstabiausių žmogiškųjų malonumų, kuriais, iš esmės, gali pasimėgauti kiekvienas iš mūsų. Vis dėlto, būtų galima pastebėti ir tai, kad, kaip ir yra teigiama, kas įvyksta dažnai - palaipsniui žmogui pradeda atsibosti, todėl reikia ieškoti papildomų, ar tai priemonių, ar tai skatinti individualią fantaziją, jog malonumas atgimtų ir žmonėms vėl būtų taip pat puikiai, kaip ir buvo iki šiol tiesa? Vis dėlto, būtų galima pastebėti ir tai, kad šiuolaikinėje rinkoje sprendimų - pasiūlymų - yra tikrai, kad daug, todėl žmonėms lieka tik pagal asmeninius įnorius išsiaiškinti, kurie gi alternatyvūs pasirinkimai galėtų būti priimtiniausi, tiek kalbant ir apie daiktų paskirtį, tiek turint omenyje ir kitus niuansus, kaip tai pavyzdžiui galutiniai įkainiai.

Šiandieną norėtume, kaip ir pasiūlyti, kaip ir pristatyti savotišką inovaciją - feromonai - kuri gali būti priimtina tiek vyrams, tiek moterims. Ne vien tik, kad šiandienos straipsnyje sieksime paaiškinti pagrindinę paslaugos koncepciją, tačiau be viso to ir pasistengsime įsigilinti, ar tiesa, kad feromonai tikrai, kad nekainuoja daug finansinių lėšų ir tai galėtų būti puikus pasirinkimas? Be to, žinome, kad dauguma piliečių reguliariai susiduria su įvairiausiais sunkumais, kaip tai pavyzdžiui lytinės aistros sugrąžinimo poreikį, todėl esame linkę manyti, kad būtent šiandienos turinyje pateikiamos mintys tikrai, kad galėtų suveikti šauniai ir tokiu būdu suteikti žmonėms neįtikėtinai daug naudos, kas tikriausiai taip pat esą daugiau, ar tai mažiau, naudinga ir pravartu daugeliui.

Feromonai, tiesą sakant, veikia aromatiniu principu, jeigu būtų galima taip pasakyti, kadangi viskas remiasi į nieką kitą, kaip tik į tikslinius kvapus. Teigiant kitais žodžiais, norėtume paaiškinti, kad šios produkcijos esą savotiškos, tačiau šių pagrindimas esą, kaip ir kvepalų - vis dėlto, kaip ir tikriausiai nekyla abejonių, pagrindinis skirtumas esą tas, kad šios priemonės yra skirtos pagyvinti lytinius aktus ir suteikti partneriams kokybiškesnių emocijų - kaip ir buvome užsiminę, tie, kurie stokoja individualios aistros, pasirinkti šias paslaugas galėtų kuo puikiausiai, mat net neabejojame, kad galutiniai padariniai - ne vien tik, kad aistros sugrįžimas, tačiau be viso to ir kitokių teigiamų emocijų įgijimas, kas esą nepaprastai svarbu žmonėms. Išmėginkite naująją produkciją ir dėl to tik džiaukitės, esame įsitikinę, kad priemonės jums pravers.

Rūšiuoti pagal:
9.00 €
PH Kvepalai su feromonais kiekvienai progai. Žymių kvepalų pagrindu sukurti vilioti, žavėti ir trauk..
9.00 €
PH Kvepalai su feromonais kiekvienai progai. Žymių kvepalų pagrindu sukurti vilioti, žavėti ir trauk..
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)
Naudoja OpenCart
SvaraVerslui.lt - švaros prekės Jūsų verslui. &cop